درباره سایت

این سایت متعلق به دکتر احمد شهنیایی می باشد. سایت بمنظور برقراری ارتباط مستمر، شفاف و بهینه بین شهروندان با دفتر ما و تمهید دسترسی مخاطبان به دانستنی های علمی و تجربی در زمینه موضوعات حقوقی تخصصی و معرفی خدمات حقوقی این دفتر طراحی شده و اداره می شود. این سایت همچنین این هدف را پیگیری می کند که مشتریان بالقوه از طریق ملاحظه درست مطالب این سایت، به درکی نسبی و قابل اعتماد از مسائل مورد نیاز خود دست یابند تا بر اساس این درک، به چشم اندازی معقول برای تصمیمات آتی خود برسند.

این سایت از نوع محتوی محور است و محتوی مطالب عمدتا شامل مقالات، مطالب و راهنمایی های علمی کاربردی با مفاد دقیق و زبان ساده، قوانین و مقررات، آراء و رویه های مراجع قانونی در زمینه های حقوق مالیاتی، حقوق بانکی، حقوق تجاری، حقوق مالی و حقوق معاملات است.
در جهت اهداف یاد شده، سعی شده با پرهیز از هرگونه تبلیغ گمراه کننده یا نابجا، تمام مطالب این سایت با بالاترین کیفیت، به روز، قابل اتکاء و اصیل باشد. این مطالب و اطلاعات متناسب با علایق و نیازهای دریافت کنندگان خدمات ما، بر اساس دانش و تجارب قابل اعتماد و طی فرایندی دقیق تهیه و تنظیم شده و به اساس آخرین تحولات قانونی و حقوقی بطور روزانه، بروز رسانی می شود. نقل هر گونه مطالب سایت بدون ارجاع دقیق به این سایت بعنوان منبع مطلب، مورد رضایت صاحبان حقوق این سایت نمی باشد و با اصول اخلاق حرفه ای و حقوقی مغایر است. این سایت از دریافت هرگونه نظرات اصلاحی در خصوص دقت و کمال مطالب استقبال می کند و درگاهی را به منظور دریافت نظرات ارزشمند صاحبنظران و نیز پرسش و ابهامات مراجعه کنندگان ایجاد نموده است.